Motofestivāls 2024 Jēkabpilī ir ne tikai motociklu entuziastu kopiena, bet arī unikāls pasākums, kas piedāvā aizraujošu pieredzi visai ģimenei. Šis festivāls paredzēts ne tikai motobraucējiem, bet arī visiem, kas vēlas izbaudīt moto kultūru, piedalīties izklaidējošās aktivitātēs un baudīt kopīgu laiku brīvā dabā. Arī šogad mēs vēlamies attīstīt šo pasākumu, padarot to vēl lielāku un plašāku. 

Motofestivāls 2024 Jēkabpilī sola izveidot neaizmirstamu piedzīvojumu, kurā piedalīsies apmēram 1000 motobraucēji un vairāk nekā 2000 apmeklētāji.

Šāds masu pasākums ir izcila iespēja jūsu uzņēmumam gūt redzamību un sasniegt mērķauditoriju. Kā potenciālais sponsors, jūsu uzņēmums var iegūt daudzveidīgas reklāmas priekšrocības, iekļaujot savu zīmolu pasākuma materiālos, reklāmā un citos kanālos. Jūsu zīmols būs redzams ne tikai dalībniekiem, bet arī plašai vietējai un reģionālai sabiedrībai, kā arī plašsaziņas līdzekļiem.

Motofestivāls sniedz arī iespēju uzņēmumam izmantot interaktīvos stendus un aktivitātes, lai tieši sazinātos ar potenciālajiem klientiem un veidotu pozitīvu zīmolu asociāciju. Tāpat uzņēmums varētu kļūt par daļu no kultūras un kopienas atbalsta, demonstrējot sabiedrībai savu sociālo atbildību.

Mēs esam gatavi pielāgot sponsorēšanas piedāvājumu, lai tas pilnībā atbilstu jūsu uzņēmuma mērķiem un vērtībām. Ar Motofestivāla 2024 sponsorēšanu jūs ne tikai veicināsiet kultūras un sporta aktivitātes, bet arī iegūsiet tiešu piekļuvi aizraujošai mērķauditorijai un reklāmas iespējām, kas ilgtermiņā var pozitīvi ietekmēt jūsu zīmolu un tā atpazīstamību.

Pievienojieties mums Motofestivāla 2024 partneru pulkā, daloties ar aizraujošu pieredzi un radot kopīgu vērtību. Lai saņemtu sīkāku informāciju un izstrādātu pielāgotu sponsorēšanas piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu ( [email protected] ) vai telefonu ( +371 26527521 ).

Pateicamies par jūsu interesi un atbalstu Motofestivālam!


Tālāk redzami video, no iepriekšējo gadu pasākumiem!